بازسازی صندلی اداری

بازسازی و تعمیر صندلی های اداری زندگی جدیدی به آنها می بخشد, در حالی که به طور قابل توجهی هزینه ها ( تعمیر صندلی اداری به جای خرید صندلی جدید) را کاهش می دهد.با تعمیر صندلی های اداری می توانید 70% در هزینه های شرکت صرفه جویی کنید, زیرا با 30% هزینه خرید صندلی جدید می توانید صندلی را تعمیر کنید و در واقع صندلی جدید داشته باشید!

خدمات بازسازی صندلی اداری

در مرکز تعمیرات صندلی الو تعمیر صندلی, ما برای داشتن طیف وسیعی از ابزارها , فناوری ها و نیروی متخصص سرمایه گذاری کرده ایم تا بتوانیم صندلی های اداری را با کیفیت بالا  بازسازی کنیم و بهترین خدمات تعمیر صندلی اداری را ارائه دهیم. خدمات بازسازی الو تعمیر صندلی اداری عبارتند از:

  • تعویض روکش
  • تعویض فوم
  • جوشکاری
  • و .....

تعویض روکش صندلی اداری

ما طیف گسترده ای از پارچه ها را برای روکش کردن صندلی اداری ارائه می دهیم, بنابراین شما می توانید روکش صندلی اداری را طبق سلیقه خود انتخاب کنید. ما انواع روکش صندلی اداری در رنگ های متنوع با کیفیت بالا را در دسترس داریم و شما می توانید از روکش های ما برای هماهنگ کردن صندلی های اداری با دکوراسیون دفتر خود استفاده کنید.

تعویض قطعات صندلی اداری

برخی مشکلات صندلی اداری که مربوط به خرابی قطعات صندلی اداری می باشد به سرعت رفع می شود, به این ترتیب که قطعه آسیب دیده به راحتی قابل تعویض است و با تعویض قطعه آسیب دیده, صندلی دوباره کارآیی خود را به دست می آورد. استفاده از قطعات باکیفیت همواره در دستور کار تکنسین های الو تعمیر صندلی قرار دارد و شما می توانید اطمینان داشته باشید که ما از بهترین قطعات استفاده می کنیم.

تعمیر صندلی اداری در محل

تعمیرات جزئی صندلی اداری در محل شما انجام می شود, به این ترتیب که شما با الو تعمیر صندلی تماس می گیرید و تکنسین های الو تعمیر صندلی در محل شما حاضر می شوند و خدمات تعمیر صندلی اداری در محل را ارائه می دهند. تعمیرات جزئی تعمیر صندلی اداری مربوط به تعویض قطعات صندلی اداری می باشد که به سرعت در محل کار شما انجام می شود.

گارانتی تعمیرات صندلی اداری

الو تعمیر صندلی خدمات تعمیر صندلی اداری را با ضمانت ارائه می دهد. تمام قطعات استفاده شده برای تعمیرات صندلی اداری دارای گارانتی یک ساله می باشد و شما می توانید با اطمینان کامل از خدمات تعمیر صندلی اداری ما بهره ببرید. همین حالا با الو تعمیر صندلی تماس بگیرید, شماره تماس : 66755648-021

تعمیرات صندلی اداری در محل