کاستور صندلی اداری

یک کاستور از یک چرخ و ساقه در یک قاب ساخته شده است. کاستورها باید بر اساس نیازهای صندلی اداری و متناسب با کاربرد آن انتخاب شوند.

آیا می دانید کاستور صندلی اداری چه مزایایی باید داشته باشد که هنگام استفاده از صندلی اداری باید آن را در نظر بگیرید؟

کاستورها به شما این امکان را می دهند که با صندلی راحت تر حرکت کنید، در صندلی ارگونومیک حتما این موارد رعایت شده است و نیاز به کشیدن صندلی خود از یک مکان به مکان دیگر نیستید و می توانید با استفاده از کاستور, صندلی را به راحتی حرکت دهید. بنابراین، هنگامی که صندلی اداری شما نیاز به تعویض چرخ یا کاستور دارد حتما باید دقت کنید که چه نوع کاستور و چرخی را انتخاب می کنید.

انتخاب کاستور جدید بسیار ساده است اگر به این نکات دقت کنید :

انتخاب کاستور جدید برای صندلی اداری

  • اندازه گیری کاستور , اولین گام در انتخاب کاستور جایگزین مناسب, اندازه گیری کاستور قدیمی صندلی است. چرخ های کاستور با استفاده از قطر اندازه گیری می شوند. برای این اندازه گیری ، شما باید از یک خط کش یا نوار اندازه گیری استفاده کنید. اگر شما بخواهید همه کاستورها را جایگزین کنید، می توانید کاستورهای جدید با همان اندازه یا اندازه مورد نظر خود انتخاب کنید. کاستور های کوچکتر صندلی را پایین تر می آورند ، در حالی که کاستورهای بزرگتر ارتفاع صندلی را افزایش می دهند.
  • اندازه گیری ساقه این مهم است که اندازه ساقه کاستور جدید با اندازه ساقه در کاستور قبلی مطابقت داشته باشد و باید اندازه ساقه کاستور قدیمی و جدید یکی باشد تا صندلی صاف و درست بایستد. این کار را با جدا کردن کاستور قدیمی از صندلی و با استفاده از یک خط کش یا نوار اندازه گیری برای تعیین طول ساقه انجام دهید. در نظر داشته باشید که کاستور قبلی و جدید هر دو به یک اندازه باشند.
  • انتخاب بهترین کاستور , مورد بعدی و آخرین مورد آن است که هنگام تعویض کاستور باید به نوع چرخ های آن توجه داشته باشید که هنگام خرید, چرخ های کاستور برای صندلی اداری شما مناسب باشد.اینکه با توجه به کفپوش خود چه نوع چرخی را لازم دارید .در نظر بگیرید که آیا کاستور قبلی مناسب برای کفپوش شما بوده است یا خیر؟ آیا چرخ های کاستور قبلی به درستی و آرامی حرکت می کردند یا خیر؟ این ملاحظات به شما اجازه می دهد تا بدانید که آیا کاستور قبلی که استفاده می کردید مناسب بوده است یا خیر.

تعمیرات صندلی اداری در محل