تعمیر صندلی اداری

 خدمات تعمیر صندلی اداری با کیفیت بالا

ما تعمیرات جزئی و عمده ای از صندلی های اداری ارائه می دهیم, به طور کلی عیب یابی و تعویض قطعات صندلی اداری از خدمات الو تعمیر صندلی می باشد. تعمیرات صندلی اداری که شامل تعویض قطعات صندلی اداری باشد در محل کار شما انجام می شود و فقط برای تعمیرات اساسی مانند تعویض روکش و پشتی صندلی  و ...., صندلی  به کارگاه منتقل می شود.

خدمات تعمیرات ما می تواند به طور قابل توجهی عمر صندلی های اداری شما را افزایش دهد، و باعث می شود که احساس کنید صندلی های جدید تهیه کرده اید.

خدمات تعمیر صندلی اداری که نیاز به تعویض قطعات دارد شامل موارد زیر می باشد :

  1. تعویض جک صندلی اداری
  2. تعویض مکانیزم صندلی اداری
  3. تعویض دسته صندلی اداری
  4. تعویض پایه صندلی اداری
  5. تعویض چرخ صندلی اداری
  6. تعویض کاستور صندلی اداری

ما با بیش از 20 سال تجربه و با ارائه خدمات با کیفیت به سطح رضایت 100% مشتریان خود دست پیدا کرده ایم . ما خدمات تعمیر صندلی اداری را در سطح شهر تهران توسط تکنسین های با تجربه ارائه می دهیم و افتخار ما این است که لبخند رضایت مشتریان را در چهره آنها مشاهده کنیم, هنگامی که صندلی آسیب دیده خود را به ما تحویل می دهند و آن را در قالبی جدید دریافت می کنند و حس می کنند که  یک صندلی جدید خریداری کرده اند.

تمامی تعمیرات جزئی و کلی صندلی اداری در تخصص تکنسین های ما می باشد, از مشکلات ساده صندلی مانند حرکت نکردن چرخ صندلی تا پارگی روکش صندلی و خرابی جک و مکانیزم, تمامی مشکلات صندلی اداری را با بالاترین کیفیت تعمیر می کنیم.

 

 

 

تعمیرات صندلی اداری در محل