سرویس و تعمیر صندلی اداری

آیا صندلی های دفتر شما خراب شده اند؟

شما می توانید از الو تعمیر صندلی کمک بگیرید تا صندلی های اداری معیوب خود را تعمیر و بازسازی کنید, خدمات الو تعمیر صندلی شامل سرویس, تعمیر و بازسازی صندلی های اداری می باشد. تکنسین های ماهر و با تجربه ما می توانند صندلی های اداری خراب و غیرقابل استفاده را به حالت اولیه بازگردانند. هدف ما در الو تعمیر صندلی حفظ سرمایه شماست, ما صندلی خراب و شکسته را به صندلی سالم و قابل استفاده تبدیل می کنیم . به این ترتیب شما نیاز به جایگزینی صندلی اداری ندارید و با هزینه ای کمتر می توانید صندلی خود را احیا کنید.

خدمات تعمیر صندلی اداری

آیا صندلی دارید که بالا یا پایین نمی رود ؟ آیا صندلی دارید که قطعات آن نیاز به تعویض دارد ؟ آیا صندلی دارید که روکش آن لکه دار یا پاره شده است؟

وظیفه اصلی الو تعمیر صندلی به عنوان یک مرکز سرویس و تعمیر صندلی اداری این است که به شما امکان می دهد یک صندلی در انتظار  زباله دانی را احیا کرده و مجددا از آن استفاده کنید. تعویض مبلمان و صندلی اداری هزینه های زیادی را به شما متحمل خواهد کرد, توصیه ما به شما این است که با صرف هزینه ای کمتر صندلی های اداری را تعمیر کرده ومجددا از آنها استفاده کنید. مرکز تعمیرات صندلی الو تعمیر صندلی می تواند به طیف گسترده ای از شزکت ها و اداره ها و همچنین مراکز تجاری, خدمات تعمیر و نوسازی صندلی اداری را با مبلغی بسیار کمتر از هزینه خرید صندلی اداری جدید ارائه دهد.

خدمات تعویض قطعات صندلی اداری در محل

برخی از مشکلات صندلی اداری با تعویض قطعات صندلی اداری حل می شود و شما می توانید با تعویض قطعات صندلی اداری مجددا از صندلی خراب شده استفاده کنید. الو تعمیر صندلی از قطعات با کیفیت صندلی اداری استفاده می کند و تعویض قطعات صندلی اداری دارای ضمانت یک ساله می باشد. الو تعمیر صندلی تعویض قطعات صندلی اداری را در محل شما انجام می دهد و به شما کمک می کند در وقت صرفه جویی کنید. تعویض قطعات صندلی اداری شامل این موارد می باشد:

  • تعویض جک صندلی اداری
  • تعویض مکانیزم صندلی اداری
  • تعویض دسته صندلی اداری
  • تعویض پایه صندلی اداری
  • تعویض چرخ صندلی اداری

تعمیر صندلی اداری در محل

از خدمات ویژه و مورد توجه الو تعمیر صندلی خدمات تعمیر صندلی اداری در محل می باشد, به این ترتیب که شما با الو تعمیر صندلی تماس می گیرید و تکنسین های ما در محل شما حاضر می شوند و خدمات تعمیر صندلی اداری در محل را ارائه می دهند. خدمات تعمیرات صندلی اداری در محل توسط تکنسین های الو تعمیر صندلی به سرعت انجام می شود و در صورت درخواست شما برای دریافت خدمات تعمیر صندلی اداری در محل, در عرض 24 ساعت صندلی های شما در محل تعمیر می شوند. برای دریافت خدمات تعمیر صندلی اداری در محل با ما از طریق این شماره 66755648-021 در تماس باشید.

تعویض روکش صندلی اداری

صندلی هایی که روکش آنها آسیب دیده است را دور نیندازید, الو تعمیر صندلی می تواند منابع صندلی شما را با روکش های جدید احیا کند. ما طیف گسترده ای از پارچه و چرم را در طرح ها و رنگ های متنوع در اختیار داریم و می توانی روکش صندلی های شما را با کیفیتی مناسب تعویض کنیم.  ما به شما این امکان را می دهیم که بتوانید روکش صندلی های خود را مطابق سلیقه و نیاز خود سفارشی کنید.  

تعمیرات صندلی اداری در محل