تعمیر و بازسازی صندلی های اداری

 تعمیر صندلی اداری

الو تعمیر صندلی از سال 1379 در حال تعمیر و نوسازی صندلی های اداری بوده و هم اکنون تخصصی ترین مرکز تعمیرات صندلی اداری در تهران می باشد. ما سالانه بیش از 10 هزار صندلی اداری را تعمیر می کنیم و با تعمیرات صندلی اداری به حفظ سرمایه صاحبان مشاغل کمک می کنیم. الو تعمیر صندلی تعمیرات تضمین شده ارائه می دهد و کیفیت قطعات استفاده شده در تعمیر صندلی اداری بالا می باشد, مدت زمان گارانتی تعمیرات صندلی اداری در مجموعه الو تعمیر صندلی یک سال است. از یک صندلی تا چندین صندلی اداری آسیب دیده که داشته باشید, ما می توانیم خدمات تعمیر صندلی اداری را در زمان کوتاه و با بهترین روش ارائه دهیم.

 تعمیر صندلی اداری در محل

 همه صندلی های آسیب دیده نیاز به تجهیزات کارگاهی ندارند و امکان تعمیر آنها در محل شما وجود دارد. ما در الو تعمیر صندلی این امکان را ایجاد کرده ایم که تکنسین های ما با تجهیزات لازم در محل شما حاضر شوند و خدمات تعمیر صندلی اداری در محل را ارائه دهند. ما تمامی قطعات صندلی اداری را در محل شما تعویض می کنیم, چرخ ها ، جک های گازی ، مکانیزم ها, دسته ها و سایر قطعات صندلی اداری در محل شما قابل تعویض است و به سرعت توسط تکنسین های الو تعمیر صندلی انجام می شود. برای دریافت خدمات تعمیر صندلی اداری در محل با ما تماس بگیرید, شماره تماس : 66755648-021

بازسازی صندلی اداری

بازسازی طبق تعریف یک فرآیند صنعتی جامع و دقیق است که طی آن یک محصول استفاده و فرسوده شده به شرایط اولیه و یا بهتر از آن برگردانده می شود. بسیاری از صندلی های اداری بعد از مدتی که از آنها استفاده می شود دچار آسیب دیدگی می شوند و کارآیی خود را از دست می دهند, مراکز تعمیر تخصصی صندلی اداری وظیفه دارند که صندلی های آسیب دیده را به شرایط اولیه بازگردانند. به طور مثال صندلی ومبلمان اداری که دچار پارگی روکش شده است, برای اینکه به شرایط اولیه بازگردد باید روکش آن تعویض شود, تعویض روکش صندلی اداری از موارد بازسازی صندلی اداری است که نیاز به تجهیزات کارگاهی دارد و برای انجام آن صندلی به محل کارگاه منتقل می شود. الو تعمیر صندلی روکش های مختلف چرم و پارچه ای را با بالاترین کیفیت برای تعویض روکش صندلی اداری استفاده می کند و شما می توانید روکش صندلی خود را متناسب با نیاز خود سفارشی کنید. به همین ترتیب تمامی موارد بازسازی صندلی اداری با کیفیت بالا و با استفاده از تجهیزات به روز, انجام می شود و صندلی شما به حالت اولیه و بهتر از آن بر می گردد.

تعمیرات صندلی اداری در محل