انواع تعمیر صندلی اداری

انواع تعمیر صندلی اداری

هزینه تعمیر صندلی اداری

امروزه در صندلی های ارگونومیک بسیاری از مؤلفه ها وجود دارد که می تواند نشان دهنده نقص عملکرد صندلی اداری باشد. هزینه تعمیر صندلی اداری هم بر این اساس متفاوت است, قطعات اساسی و قابل تعویض معمولاً قیمت خیلی بالایی ندارند و می توان به سرعت این قطعات را جایگزین کرد. جک صندلی اداری بسته به نوع جکی که در صندلی باید استفاده شود, متفاوت است و می تواند گران تر باشد. هزینه تعویض روکش صندلی اداری هم بستگی به پارچه , چرم و موادی که استفاده می شود دارد و متفاوت خواهد بود.

اگر صندلی به درستی حرکت نمی کند ، چرخ ها باید تمیز یا تعویض شوند

چرخ صندلی اداری به دلیل اینکه روی سطح زمین حرکت می کند ممکن است آشغال به آن بچسبد و درست حرکت نکند. بعضی اوقات ، ما به سادگی می توانیم چرخ صندلی اداری را تمیز کنیم تا عملکرد آن را بازیابی کنیم. با این حال ، گاهی ممکن است این کار میسر نشود و تعویض چرخ صندلی اداری هزینه کمتری داشته باشد. بنابراین ما تصمیم می گیریم چرخ صندلی اداری را جایگزین کنیم.

اگر صندلی شما بعد از نشستن به آرامی فرو رفت ، جک صندلی شما نیاز به تعویض دارد

در حالی که ممکن است فکر کنید تعمیرجک صندلی اداری آسان به نظر می رسد, اما این طور نیست و تعمیر جک صندلی اداری مشکل شما را حل نمی کند وما به شما توصیه می کنیم این کار را نکنید و ترجیحا جک صندلی اداری خود را تعویض کنید تا صندلی شما به درستی کار کند و به شرایط قبلی بازگردد. برای تعویض جک صندلی اداری حتما کیفیت این قطعه از صندلی را در نظر بگیرید تا با تعویض آن تا مدت ها بتوانید از صندلی اداری خود به بهترین شکل استفاده کنید.

اگر روکش صندلی شما آسیب دیده باشد صندلی شما نیاز به تعویض روکش دارد

روکش صندلی اداری شما از هر نوعی که باشد (پارچه یا چرم), اگر طوری کثیف شده باشد که قابل شست و شو نباشد و یا اینکه پارچه آن آسیب دیده باشد, شما باید روکش صندلی اداری خود را تعوض کنید. تعویض روکش صندلی اداری, عمر دوباره به صندلی اداری شما می دهد و صندلی را به شکل اولیه بازمی گرداند . با تعویض روکش, صندلی شما بازسازی شده و آماده می شود تا بتوانید دوباره از صندلی استفاده کنید.

اگر شیب صندلی به درستی تنظیم نمی شود باید مکانیزم صندلی اداری را تعویض کنید

مکانیزم صندلی اداری مهم ترین قطعه صندلی اداری است و در صورتی خرابی آن, ارتفاع و شیب صندلی به درستی تنظیم نمی شود. بنابراین شما این قطعه از صندلی را باید تعویض کنید تا عملکرد صندلی به حالت اولیه بازگردد و شما بتوانید از صندلی استفاده کنید.

تعمیر صندلی اداری در محل

الو تعمیر صندلی , خدمات تعمیر صندلی اداری در محل را به شما عزیزان ارائه می دهد و قطعات صندلی اداری شما را در محل کار شما تعویض می کند. در صورتی که صندلی شما نیاز به تعویض قطعات دارد, با الو تعمیر صندلی تماس بگیرید تا تکنسین های ما در عرض 24 ساعت در محل کار شما حاضر شوند و خدمات تعمیر تعمیر صندلی اداری در محل را ارائه دهند. شماره تماس : 66755648-021

تعمیرات صندلی اداری در محل